Інформаційний лист «Позитивний початковий досвід як чинник успішності професійного розвитку психолога»

Буковинський державний медичний університет

Медико-психологічний центр БДМУ

Асоціація випускників БДМУ

Українська асоціація лікарів-психологів

Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича

Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи

Кафедра практичної психології

Центр практичної психології та соціальної роботи

управління освіти Чернівецької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у І науково-практичному семінарі «Позитивний початковий досвід як чинник успішності професійного розвитку психолога», яка відбудеться 26 квітня 2013 року на базі Буковинського державного медичного університету та Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича.

Мета: сприяти формуванню професійного середовища та налагодження комунікації серед молодих професійних психологів (лікарі-психологи, психологи в лікувальних установах, психологи в закладах освіти, психологи управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту, студенти психологічних спеціальностей вищих навчальних закладів).

Тематичні напрямки роботи семінару:

·                     Проблеми становлення професійної ідентичності психолога

·                     Типові труднощі психолога-початківця, шляхи подолання

·       Супервізія як запорука професійної успішності та психологічного здоров’я психолога

·                     Актуальні питання становлення професійної спільноти психологів в Україні

Форми роботи:

Пленарне засідання – виступи та доповіді провідних вчених України, керівників освітянських і громадських закладів.

Дискусії, круглий стіл – доповіді та повідомлення, презентації авторами своїх проектів, спільне обговорення.

Практичні психологічні тренінги, майстер-класи – обмін досвідом та презентація автором практичних, прикладних форм роботи.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Організаційно  день ділиться на дві частини: перша половина  - пленарне засідання - виступи знаних фахівців з основних тематичних напрямків конференції. Планується онлайн-трансляція на сайті БДМУ www.bsmu.edu.ua. Після перерви психологи –початківці проводитимуть для учасників семінару тренінги, майстер-класи з подальшою супервізією. Заявки на проведення майстер-класів приймаються до 19 квітня. Відбір майстер-класів оргкомітетом здійснюватиметься на конкурсній основі.

Контактні особи:

Поліщук Олександр Юрійович – кандидат медичних наук, доцент, керівник медико-психологічного центру БДМУ, тел.:0503746037; e-mail: kt482@ukr.net;

Радчук Валентина Миколаївна – кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри практичної психології ЧНУ ім.Ю.Федьковича,  тел.:0505419617; e-mail: walrad@rambler.ru;

Хромюк Валентина – секретаріат, тел.0993420506, e-mail: valentunka87@gmail.com.

ЗАЯВКА

на проведення майстер-класу науково-практичного семінару «Позитивний початковий досвід як чинник успішності професійного розвитку психолога»

26 квітня 2013 р.

1. Прізвище, ім'я, по батькові: ______________________________________