опубліковано 12 квіт. 2013 р., 00:25 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 12 квіт. 2013 р., 00:30 ]

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у І науково-практичному семінарі «Позитивний початковий досвід як чинник успішності професійного розвитку психолога», яка відбудеться 26 квітня 2013 року на базі Буковинського державного медичного університету та Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича.

Мета: сприяти формуванню професійного середовища та налагодження комунікації серед молодих професійних психологів (лікарі-психологи, психологи в лікувальних установах, психологи в закладах освіти, психологи управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту, студенти психологічних спеціальностей вищих навчальних закладів).