опубліковано 25 груд. 2012 р., 14:57 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 25 груд. 2012 р., 15:03 ]

Професором кафедри психології та соціології Аллою Степанівною Борисюк підготовлено інформаційне повідомлення на тему „Соціально-психологічні особливості адаптації студентів-першокурсників до умов навчання у вищому навчальному закладі” (упродовж вересня-жовтня 2012 р. поінформовано студентів 1 курсу спеціальностей „Медична психологія”, „Лікувальна справа”, „Педіатрія”, „Стоматологія”); розроблено програму і проведено тренінги для першокурсників з метою полегшення процесу адаптації до навчання у вищому навчальному закладі (жовтень-листопад 2012 р.).