Дводенний науково-практичний семінар «Актуальні питання діагностики та лікування психосоматичних розладів»

опубліковано 14 жовт. 2013 р., 10:43 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎

Шановні колеги!

Щиро запрошуємо Вас взяти участь у дводенному науково-практичному семінарі «Актуальні питання діагностики та лікування психосоматичних розладів»  за участю директора Інституту психосоматики, голови Польського товариства груп Балінта професора Б.Васілєвського (м.Варшава, Польща)

17 жовтня (четвер) 2013 р.

10:00 – лекція проф.Б.Васілєвського «Актуальні проблеми діагностики та лікування психосоматичних розладів: ситуація в Польщі та країнах ЄС» (конференц-зала адміністративного корпусу БДМУ, Театральна площа, 2);

14:30-– майстер-клас проф.Б.Васілєвського «Практичні аспекти  діагностики та лікування психосоматичних розладів» (медико-психологічний центр Буковинського державного медичного університету, вул.Червоноармійська, 3). Кількість учасників обмежена.

18 жовтня (п’ятниця ) 2013 р.

09:00 - лекція проф. Б.Васілєвського «історія становлення та теоретичні засади груп Балінта (медико-психологічний центр Буковинського державного медичного університету, вул.Червоноармійська, 3).;

11:30 – презентація методу груп Балінта (медико-психологічний центр Буковинського державного медичного університету медико-психологічний центр Буковинського державного медичного університету, вул.Червоноармійська, 3).

Додаткова інформація та попередній запис на майстер-клас:

Медико-психологічний центр Буковинського державного медичного університету (вул..Червоноармійська, 3) тел.(0372)90-20-23

Поліщук Олександр Юрійович 0503746037

Юрценюк Ольга Сидорівна 0501562465