Playback театр "Луна" виступив для професорсько - викладацького складу БДМУ

Post date: Dec 6, 2016 1:56:54 PM

Playback театр "Луна" виступив

для професорсько - викладацького складу БДМУ

На базі медико-психологічного центру БДМУ і кафедри психології та соціології 6 травня 2015 року відбувся перфоменс студентського playback театру "Луна" для професорсько - викладацького складу університету. Актори на сцені спонтанно, без попереднього сценарію, розігрували життєві історії, якими глядачі ділилися прямо із залу. Взаємодія будувалася за принципом: "слово"- "дія", "історія" - "сценічне програвання". Імпровізаційне відображення кожної історії надало можливість подивитися розповідачу на власну життєву ситуацію ніби зі сторони, побачити нові грані і способи вирішення.

Запрошені ділилися веселими і сумними невеликими замальовками з життя, довгими історіями з різними персонажами і подіями, планами і мріями. Щирість і невимушеність присутніх дозволила сформувати доброзичливу та дружню атмосферу.

Актори playback театру "Луна": Бойчук Юлія (3 курс, сп-ть "Медична психологія"), Грабовець Альона (2 курс, сп-ть "Лікувальна справа"), Загарюк Аліна (3 курс, сп-ть "Лікувальна справа"), Копищик Вікторія (5 курс, сп-ть "Медична психологія"), Куц Анастасія (5 курс, сп-ть "Медична психологія"), Панчук Святослав (3 курс, сп-ть "Лікувальна справа"), Перун Тарас (3 курс, сп-ть "Лікувальна справа"). Керівник - викладач кафедри психології та соціології, психолог-консультант МПЦ БДМУ Осипенко Вікторія