Playback театр "Луна" виступив для професорсько - викладацького складу БДМУ

опубліковано 6 груд. 2016 р., 05:56 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎

Playback театр  "Луна" виступив

для професорсько - викладацького складу БДМУ

На базі медико-психологічного центру БДМУ і кафедри психології та соціології  6 травня 2015 року відбувся перфоменс студентського playback театру "Луна" для професорсько - викладацького складу університету.  Актори на сцені спонтанно, без попереднього сценарію, розігрували життєві  історії, якими глядачі ділилися прямо із залу. Взаємодія будувалася за принципом: "слово"- "дія", "історія" - "сценічне програвання".  Імпровізаційне відображення кожної  історії надало можливість подивитися розповідачу  на власну  життєву ситуацію  ніби зі сторони, побачити нові грані  і способи вирішення.

Запрошені  ділилися веселими і сумними невеликими замальовками з життя, довгими історіями з різними персонажами і подіями,  планами і мріями.   Щирість і невимушеність присутніх дозволила сформувати доброзичливу та дружню атмосферу.

Актори playback театру "Луна"Бойчук Юлія (3 курс, сп-ть "Медична психологія"), Грабовець Альона (2 курс, сп-ть "Лікувальна справа"), Загарюк Аліна (3 курс, сп-ть "Лікувальна справа"), Копищик Вікторія (5 курс, сп-ть "Медична психологія"), Куц Анастасія (5 курс, сп-ть "Медична психологія"), Панчук Святослав  (3 курс, сп-ть "Лікувальна справа"), Перун Тарас (3 курс, сп-ть "Лікувальна справа"). Керівник - викладач кафедри психології та соціології, психолог-консультант МПЦ БДМУ Осипенко Вікторія

11251707_941785715886242_1671258901_n.jpg