опубліковано 19 лют. 2013 р., 05:02 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎
18-19 квітня 2013 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця буде проходити Сьома науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Актуальні проблеми сучасної медичної психології».

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

·           Психологія у медичній практиці

·           Особливості професійної діяльності медичних психологів

·           Нові методи профілактики, діагностики, лікування та реабілітації у медичній психології

·           Проблеми підготовки професійного розвитку медичних психологів

·           Соціально - психологічні проблеми психічного здоров’я

·           Зв'язок психології з іншими науками

·           Психологічні особливості соматичних захворювань особистості

·           Психосоматичний підхід в медичній психології

·           Психологічні та патопсихологічні особливості в клінічній практиці

·           Синдром емоційного вигорання у медичних працівників

·           Нові види психокорекції та психотерапії у медичній психології

Для участі у конференції необхідно до 19  березня 2013  року пройти реєстрацію на сайті.  Всі роботи,  які відповідають вимогам,  будуть опубліковані у спеціальному випуску  "Українського науково-медичного молодіжного журналу" (фахове видання ВАК України).

Якщо у Вас є бажання провести майстер-клас необхідно до 15 березня 2013 року повідомити організаційний комітет, надіславши коротку інформацію стосовно запланованого заходу (тема і мета, анотація, кількість можливих відвідувачів) на пошту conf_medpsih@ua.fm.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ: www.snt-nmu.kіev.ua, www.nmu.edu.ua