Щорічна навчально-терапевтична група, напрямку «Психодрама»

опубліковано 6 груд. 2016 р., 06:00 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎

Шановні студенти!

Медико-психологічний центр і кафедра психології та філософії Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» запрошує студентів 3-6 курсів до участі в  щорічній  навчально-терапевтичній групі, напрямку «Психодрама».

Початок роботи групи 2 листопада 2016 року.

Психодрама - це терапевтичний груповий метод, в якому використовується інструмент драматичної імпровізації для вивчення внутрішнього світу людини, розвитку її творчого потенціалу й розширення стратегій адаптивної поведінки і взаємодії з іншими людьми.  За допомогою спеціальних технік реконструюються та розкриваються почуття, переживання  та неусвідомлені установки, що забезпечує нове бачення, конструктивний погляд на ситуацію та свої можливості.

Тривалість роботи навчально-терапевтичної групи: листопад 2016р. – травень 2017 р., періодичність груп – 1 раз на тиждень.

Обов’язково попередній запис за контактними телефонами або безпосередньо в медико-психологічному центрі.

Контакти МПЦ:

м. Чернівці, вул. Героїв Майдану,3, ауд. 11-12

www.mpc.bsmu.edu.ua

тел.: (0372) 90-20-23

(095) 170-95-80

Осипенко Вікторія Анатоліївна, викладач кафедри психології та філософії, психолог Медико-психологічного центру, ведуча групи.