Відгуки


Запорожцева Марія студентка ВНМУ ім.М.І. Пирогова 4й курс медична психологія

опубліковано 3 лист. 2013 р., 06:55 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎    Репужинці - це місце якого чекаєш цілий рік, в якому так влучно поєднується можливість отримувати нові професійні знання і відпочивати. В цьому році були мої треті Репужинці, але вони були особливі і ніби перші. Мені довірили вести процес групу. За цей тиждень я зробила дуже багато відкриттів про себе і людей які мене оточують, отримала неймовірний професійний досвід, і пережила стільки емоцій, що здається ніби інтенсив тривав рік).В цьому році було меньше людей, і атмосфера була насправді сімейною. Так приємно зустрічатися з друзями яких не бачив цілий рік і відкривати для себе нових людей.  Хочеться сказати окреме Дякую тренерам, які стали мамою і татом на цей період. Відчувалася  щира підтримка і бажання ділитися досвідом і  почуттями. Я відчувала себе частиною чогось дуже важливого. 
    Це чудово, що є можливість так з користю і задоволенням проводити час . 
    Дякую за Це)
    І вже з нетерпінням чекаю наступних Репужинців 2014)

Людмила, студентка

опубліковано 3 лист. 2013 р., 06:55 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎    "Репужинці" - це можливість розкрити себе нового, цікавого, недосконалого. 
    "Репужинці" - це ліки для пошкодженої соціумом душі.

Степанько Дмитрий, Шаргородский Борис, Табаков Михаил , психологическая консультация. Прага. Чешская республика

опубліковано 3 лист. 2013 р., 06:54 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎    Учавствуя в очередном интенсиве, мы хотим отметить не только высокий профессионализм тренеров, хорошую организацию мероприятий, но и особую атмосферуЮ пронизаную юмором и теплыми отношениями между учасниками.    Время, проведенное в интересных встречах и работе, протекло незаметно, хотя каждый день был наполнен интересной и полезной информацией.
    Уезжая в Прагу, мы увозим частичку интенсива, который добавит драйва в работе нашей консультации.

Оксана про Репужинці 2012

опубліковано 3 лист. 2013 р., 06:47 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎

Класно: корисно, весело, традиційно тепло. Репужинецький інтенсив-найкраща площадка для професійного та особистісного зростання. Участь в психологічних заходах різноманітного характеру дає можливість фахівцям обмінюватись досвідом, пізнавати нове в психології, відточувати власну майстерність. Для мене це можливість другий рік поспіль працювати з процес-групою, збагачувати досвід групової роботи, отримувати компетентну супервізійну та колегіальну підтримку. 
Інтенсив-це нові знайомства з цікавими людьми, дружні та конкурентні стосунки з колегами. Тут можна просто бути собою. Розважальна програма сприяє згуртуванню всіх учасників, дає можливість самовиразитись кожному, відпочити після насиченого дня. Традиційна посвята "незіпсутих", запальні вечорниці, піжамна та спортивна вечірки, азарт ярмарки, аукціону, "Мафії", сюрпризи і турбота "таємних друзів", цікаві конкурси та посиденьки в дружньому колі - все це незабутні миттєвості. 
Тепла атмосфера, дружня підтримка, високий професійний рівень, цікаве дозвілля - це саме те, що відрізняє даний інтенсив від подібних, наснажує на нові успіхи, притягує щороку знову. Спасибі всім за Репужинці 2012. До нових зустрічей!

1-4 of 4