Науково-практична конференція «МЕДИЧНА ПСИХОЛОГІЯ: здобутки, розвиток та перспективи»

Post date: Oct 19, 2012 12:31:14 PM

2-3 листопада 2012 року у м.Києві відбудеться міжнародна науково-практична конференція «МЕДИЧНА ПСИХОЛОГІЯ: здобутки, розвиток та перспективи».

Організатори:

Інститут психології імені Г.С.Костюка НАПН України,

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця,

Всекраїнська громадська організацією «Українська асоціація лікарів-психологів»

Метою проведення конференції є формування професійної спільноти медичних психологів; визначення місця та ролі медичної психології в сучасному соціально-психологічному та медичному контексті; розвиток професійних традицій медичної психології та підготовки нових фахівців; формування та поглиблення професійної ідентичності медичних психологів.

До участі у конференції запрошуються: лікарі-психологи, психотерапевти, лікарі інших спеціальностей, психологи, студенти та молоді науковці та інші спеціалісти різного профілю.

Форми участі у конференції: доповіді (усні і стендові) та/або друк тез, майстер-класи.

Основні напрямки роботи конференції:

Перспективи розвитку медичної психології в Україні та у країнах дальнього та близького зарубіжжя ;

Особистість, як предмет медичної психології;

Підготовка та професійна діяльність лікарів-психологів та медичних психологів;

Медико-психологічна допомога в клінічній практиці;

Психокорекція та психотерапія у медичній психології;

Використання фармакотерапії в практиці лікаря-психолога.

Термін подачі матеріалів на участь у конференції до 20.10.2012 року

Детальна інформація на сайті: www.ualip.org.ua