Навчальний проект "ЛІДЕР БАЛІНТОВСЬКИХ ГРУП"

опубліковано 9 квіт. 2012 р., 01:24 Ярослав Пукас ‎(МПЦ, БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 9 квіт. 2012 р., 13:15 ]

Щиро запрошуємо ВАС та Ваших взяти участь в роботі Міжнародного навчального проекту для медичних працівників.

Проект працює як постійно діючі навчальні групи. Чергова сесія відбудеться 20-22 квітня 2012 року, в місті Чернівці, за адресою: вул. Червоноармійська, 3, Медико-психологічний центр БДМУ.

Кількість учасників обмежена!

Навчання організоване та проводиться за сприяння Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України, Польського Балінтовського Товариства та Міжнародної Балінтовської Федерації – єдиними громадськими організаціями, що надають фахову освіту за напрямком «Лідер Балінтовських груп» в Україні.

До участі запрошуються лікарі загальної практики, психотерапевти, лікарі психіатри, педіатри, невропатологи, психологи, соціальні працівники, лікарі-інтерни.

Робота в навчальних групах сприяє отриманню глибинних знань щодо проведення Балінтовських груп як основного інструменту усунення психосоматичних розладів та синдрому вигорання. Навчання проводять видатні психотерапевти та психоаналітики з України, Польщі, Німеччини, Італії. Даний метод дає можливість одразу застосовувати знання, вміння і навики на практиці, безпосередньо при роботі з пацієнтами.

Пройшовши повний освітній курс – трьохрічну освіту за даним напрямком, учасник навчального проекту має можливість бути допущеним до сертифікації для отримання Диплому міжнародного зразка – «Лідер-ведучий Балінтовських груп». Диплом є дійсний для всіх країн членів International Balint Federation (Україна, Росія, Країни Євросоюзу, США, Канада та ще більше 50-ти країн світу). Детальніша інформація на сайті: www.balint.com.ua

Ведучий:
Газолишин Владислав Августович

Оргкомітет проекту:

Олег Созонтович Чабан – професор кафедри психології та педагогіки медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця. Доктор медичних наук. Академік Академії Наук Вищої Освіти України, віце-презедент АППУ, психоаналітик, супервізор.

Владислав Августович Газолишин – голова секції балінтовських груп АППУ, психотерапевт, груповий психоаналітик, супервізор АППУ, лідер балінтовських груп IBF- International Balint Federation.

Поліщук Олександр Юрійович
– керівник медико-психологічного центру БДМУ, кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.

З питаннями звертатись:
+380503746037 Олександр Поліщук