Проводиться набір на навчальний проект "ЛІДЕР БАЛІНТОВСЬКИХ ГРУП" Вересень 2012

Post date: Sep 5, 2012 6:53:01 AM

Щиро запрошуємо ВАС та Ваших взяти участь в роботі Міжнародного навчального проекту для медичних працівників та практикуючих психологів, психотерапевтів.

Кількість учасників обмежена!

Навчання організоване та проводиться за сприяння Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України, Польського Балінтовського Товариства та Міжнародної Балінтовської Федерації – єдиними громадськими організаціями, що надають фахову освіту за напрямком «Лідер Балінтовських груп» в Україні.

До участі запрошуються лікарі загальної практики, психотерапевти, лікарі психіатри, педіатри, невропатологи, психологи, соціальні працівники, лікарі-інтерни.

Робота в навчальних групах сприяє отриманню глибинних знань щодо проведення Балінтовських груп як основного інструменту усунення психосоматичних розладів та синдрому вигорання. Навчання проводять видатні психотерапевти та психоаналітики з України, Польщі, Німеччини, Італії. Даний метод дає можливість одразу застосовувати знання, вміння і навики на практиці, безпосередньо при роботі з пацієнтами.

Пройшовши повний освітній курс – трьохрічну освіту за даним напрямком, учасник навчального проекту має можливість бути допущеним до сертифікації для отримання Диплому міжнародного зразка – «Лідер-ведучий Балінтовських груп». Диплом є дійсний для всіх країн членів International Balint Federation (Україна, Росія, Країни Євросоюзу, США, Канада та ще більше 50-ти країн світу). Детальніша інформація на сайті: www.balint.com.ua

Ведучий:

Газолишин Владислав Августович

Оргкомітет проекту:

Олег Созонтович Чабан – професор кафедри психології та педагогіки медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця. Доктор медичних наук. Академік Академії Наук Вищої Освіти України, віце-презедент АППУ, психоаналітик, супервізор.

Владислав Августович Газолишин – голова секції балінтовських груп АППУ, психотерапевт, груповий психоаналітик, супервізор АППУ, лідер балінтовських груп IBF- International Balint Federation.

Поліщук Олександр Юрійович – керівник медико-психологічного центру БДМУ, кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.

Юрценюк Ольга Сидорівна психотерапевт медико-психологічного центру БДМУ, кандидат медичних наук, асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка.

З питаннями звертатись:

+380503746037 Олександр Поліщук