Post date: Feb 19, 2013 1:02:29 PM

18-19 квітня 2013 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця буде проходити Сьома науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Актуальні проблеми сучасної медичної психології».ОСНОВНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

· Психологія у медичній практиці

· Особливості професійної діяльності медичних психологів

· Нові методи профілактики, діагностики, лікування та реабілітації у медичній психології

· Проблеми підготовки професійного розвитку медичних психологів

· Соціально - психологічні проблеми психічного здоров’я

· Зв'язок психології з іншими науками

· Психологічні особливості соматичних захворювань особистості

· Психосоматичний підхід в медичній психології

· Психологічні та патопсихологічні особливості в клінічній практиці

· Синдром емоційного вигорання у медичних працівників

· Нові види психокорекції та психотерапії у медичній психології

Для участі у конференції необхідно до 19 березня 2013 року пройти реєстрацію на сайті. Всі роботи, які відповідають вимогам, будуть опубліковані у спеціальному випуску "Українського науково-медичного молодіжного журналу" (фахове видання ВАК України).

Якщо у Вас є бажання провести майстер-клас необхідно до 15 березня 2013 року повідомити організаційний комітет, надіславши коротку інформацію стосовно запланованого заходу (тема і мета, анотація, кількість можливих відвідувачів) на пошту conf_medpsih@ua.fm.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ: www.snt-nmu.kіev.ua, www.nmu.edu.ua