Закінчились Репужинці 2013

Post date: Jul 21, 2013 10:27:22 PM

Кілька відгуків які ми отримали вже сьогодні:

1. Степанько Дмитрий, Шаргородский Борис, Табаков Михаил , психологическая консультация. Прага. Чешская республика

Учавствуя в очередном интенсиве, мы хотим отметить не только высокий профессионализм тренеров, хорошую организацию мероприятий, но и особую атмосферуЮ пронизаную юмором и теплыми отношениями между учасниками. Время, проведенное в интересных встречах и работе, протекло незаметно, хотя каждый день был наполнен интересной и полезной информацией.

Уезжая в Прагу, мы увозим частичку интенсива, который добавит драйва в работе нашей консультации.

2. Людмила, студентка

"Репужинці" - це можливість розкрити себе нового, цікавого, недосконалого.

"Репужинці" - це ліки для пошкодженої соціумом душі.

3. Запорожцева Марія

студентка ВНМУ ім.М.І. Пирогова

4й курс медична психологія

Репужинці - це місце якого чекаєш цілий рік, в якому так влучно поєднується можливість отримувати нові професійні знання і відпочивати. В цьому році були мої треті Репужинці, але вони були особливі і ніби перші. Мені довірили вести процес групу. За цей тиждень я зробила дуже багато відкриттів про себе і людей які мене оточують, отримала неймовірний професійний досвід, і пережила стільки емоцій, що здається ніби інтенсив тривав рік).В цьому році було меньше людей, і атмосфера була насправді сімейною. Так приємно зустрічатися з друзями яких не бачив цілий рік і відкривати для себе нових людей. Хочеться сказати окреме Дякую тренерам, які стали мамою і татом на цей період. Відчувалася щира підтримка і бажання ділитися досвідом і почуттями. Я відчувала себе частиною чогось дуже важливого.

Це чудово, що є можливість так з користю і задоволенням проводити час .

Дякую за Це)

І вже з нетерпінням чекаю наступних Репужинців 2014)