Закінчився психологічний інтенсив Репуженці 2012

Post date: Jun 26, 2012 10:20:30 AM

З 18 по 24 червня 2012 року медико-психологічним центром БДМУ проводвся сьомий психологічний інтенсив зі студентами та випускниками спеціальності “медична психологія” на базі відпочинку “Здоров’я” (с. Репужинці) Навчальні групи, лекції, семінари, тренінги, майстер-класи, психологічні ігри, ворк-шопи, проводили як знані українські та закордонні тренери, так і молоді фахівці. Учасниками інтенсивну стали 86 студентів та випускників спеціальності «медична психологія» БДМУ, Вінницького НМУ ім.М.Пирогова, Національного медичного університету ім. акад. О.О. Богомольця (м.Київ), студенти спеціальності «практична психологія» Чернівецького Національного університету ім. Ю.Федьковича.

На інтенсиві були представлені різноманітні сучасні напрямки психології та психотерапії: гештальт-терапія, тілесно-орієнтована психологія, психодрама, піскова терапія, системна сімейна терапія, група Балінта, когнітивна терапія, клієнт-центрована психотерапія.

Основі тренери інтенсиву:

• Оксана Пендерецька - психолог-консультант, викладач кафедри психології та соціології БДМУ (Чернівці);
  • Марко Хурст - д-р мед., керівник центру AAZ психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська конфедерація);
  • Елена Кірюхіна – спеціаліст з догляду гострого психотичного відділення, психотерапевт з MBKT психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська конфедерація);
  • Ірина Толочко - практикуючий психолог, гештальт-терапевт, керівник центру практичної психології та соціальної роботи УО Чернівецької міськради (Чернівці);
  • Алла Борисюк - д.психол.наук, доцент кафедри психології та соціології БДМУ(Чернівці);
  • Тетяна Томакова - психолог, арт-та тілесно-орієнтований терапевт, викладач кафедри загальної та медичної психології НМУ ім. О.Богомольця (Київ);
  • Лариса Дідковська - к.психол.наук, доцент кафедри психології ЛНУ ім. І.Франка, сертифікований психотерапевт ЄАП (Європейської Асоціації Психотерапії), президент Української асоціації гештальт-терапії, член Онтарійської Асоціації консультантів, психометристів та психотерапевтів (ОАССРР) (Львів, Торонто);
  • Ігор Слободянюк - к. психол.наук, доцент кафедри психодіагностики та клінічної психології КНУ ім.Т.Шевченка, психотерапевт, супервізор, сертифікований ЄАП - клієнт-центрована психотерапія (Київ);
  • Олена Ступак - голова секції психодрами Української спілки психотерапевтів (Київ);
  • Олена Добродняк - голова секції системної сімейної терапії УСП, президент Українського інституту системної і сімейної психотерапії (Львів);
  • Владислав Газолишин - психотерапевт, груповий аналітик, лідер груп Балінта, голова секції Балінтовських груп Асоціації психотерапевтів та аналітиків України (Тернопіль).

Попри насичену професійної програму яка включала шестиденні заняття в одній з груп з основним тренером та післяобідні лекції, семінари, тренінги, майстер-класи, психологічні ігри, ворк-шопи молодь активно брала участь у вечірніх розвагах: посвяті, піжамній вечірці, українських вечорницях, спортивних змаганнях, ярмарку та аукціоні. Проводились майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, фотоконкурс, конкурс карикатур, перезнайомитись та подружитись студентам допомогла гра «таємний друг».