Співпраця між медико-психологічним центром БДМУ та Чернівецькою спеціалізованою школою-інтернатом №2

Post date: Feb 26, 2012 12:31:02 PM

2011 року започатковано співпрацю між медико-психологічним центром БДМУ та Чернівецькою спеціалізованою школою-інтернатом №2. 21 лютого відбулась зустріч педагогічного колективу школи із співробітниками МПЦ. З інформаційним повідомленням про діяльність МПЦ БДМУ виступив керівник центру доцент О.Ю. Поліщук. Для педагогічного колективу школи доцентом кафедри психології та соціології А. С. Борисюк було прочитано лекцію на тему „Синдром професійного вигорання педагога: психологічні чинники та профілактика”. У ході лекції було здійснено аналіз факторів, що зумовлюють виникнення синдрому вигорання у педагогів, ознайомлено із симптомами професійного вигорання. Особливу увагу було приділено профілактиці виникнення синдрому професійного вигорання.

З адміністрацією Чернівецькою спеціалізованої школою-інтернатом №2 окреслено шляхи подальшої взаємодії між працівниками МПЦ БДМУ та адміністрацією, педагогічним колективом, учнями.