«Операціоналізована психодинамічна діагностика (ОПД2). Базовий курс»

Post date: Dec 6, 2016 12:32:28 PM

23-25 жовтня 2015 р. у вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» в рамках співпраці між університетом та психіатричною клінікою м. Мюнстерлінген (Швейцарія) відбувся навчально-практичний семінар «Операціоналізована психодинамічна діагностика (ОПД2). Базовий курс»

ОПД 2 це інструмент психодинамічної діагностики, який отримав широке міжнародне визнання. Велика увага приділяється не лише самій процедурі постановки психотерапевтичного діагнозу, але і плануванню адекватних психотерапевтичних втручань, а також обєктивній оцінці результатів лікування. Діагноз згідно ОПД 2 базується на 5-ти вісях: «досвід хвороби і передумови до лікування», «міжособистісні стосунки», «конфлікт», «структура», «психічні та психосоматичні розлади у відповідності до МКХ10». Система ОПД2 успішно застосовується в роботі з пацієнтіами з депресивними розладами, панічними розладами, обсесивно-компульсивними розладами, соматоформними розладами і розладами харчової поведінки, рідше для психотичних розладів.

У семінарі взяли участь 20 практикуючих психотерапевтів, психологів, психіатрів та лікарів- психологів з Чернівців, Києва, Тернополя, Хмельницького, Одеси.

Ведуча курсу, професор, доктор медичних наук, Іза Саммет є головним лікарем клініки психосоматичної медицини і спеціальної психотерапії в Гьоппінгені (Німеччина). Вона також є науковим координатором психіатричної клініки Мюнстерлінген (Швейцарія) і професором медичного університету Парацельсіус в Зальцбурзі (Австрія). Професор Іза Саммет щиро ділилась власним великим клінічним досвідом в лікуванні психосоматичних захворювань, результатами власних досліджень в сфері психотерапії, зокрема психотерапевтичного стосунку.

http://www.christophsbad.de/typo3temp/pics/9477f45d9e.jpg